Niezależny portal informacyjny Gminy Strumień                           

  • Slajd_02
  • Slajd_01
  • slajd_06
  • Slajd_03
  • slajd_04
  • slajd_05
Reklama
Katalog firm

JĘZYK ANGIELSKI

JĘZYK ANGIELSKI
Strumień
Email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Strona Internetowa
MAR's School - Centrum Języka Angielskiego - to pierwsza w Polsce holistyczna szkoła językowa, znajdująca się w Strumieniu i Pawłowicach, która uzyskała akredytację Śląskiego Kuratorium Oświaty jako formalne potwierdzenie wysokiej jakości kształcenia.
Została założona przez Małgorzatę Rajwa na bazie kilkuletniej pracy dydaktycznej i terapeutycznej w Wielkiej Brytanii oraz stałej współpracy z renomowanymi uczelniami brytyjskimi (Bournemouth University) oraz ośrodkami medycyny holistycznej (The International College of Holistic Medicine, London).
 

Centrum Języka Angielskiego - Mar's School posiada bardzo bogatą ofertę kursów skierowaną do każdej grupy wiekowej.


MAR'S School to szkoła zupełnie inna niż wszystkie. To szkoła z koncepcją nauczania integralnego, która łączy w sobie naukę języka angielskiego z treningiem motywacyjnym i technikami przyspieszonej nauki. Naszym głównym celem jest promowanie edukacji holistycznej, która dba o człowieka jako integralną całość (rozum, emocje, ciało).

Ponadto, naszym pragnieniem jest dotarcie do jak najszerszego grona słuchaczy w celu upowszechnienia metody on i off book'a, dzięki której kursanci mają możliwość poznania prawdziwego języka używanego w Wielkiej Brytanii i uczenie się go jako języka drugiego (ESL), a nie języka obcego.

 


Dodano: 2016-08-13 20:55:50    Odsłon: 297
Powered by Sigsiu.NET RSS Feeds

Damsoft Wędkarstwo-śląsk